понеділок, 23 лютого 2026 р.

Малюнок на снігу

 Сьогодні ранкова зустріч учнів 2 і 4 класів перетворилася на справжню творчу майстерню просто неба. Діти малювали на снігу яскравими кольоровими фарбами. Сніг став нашим полотном, а уява пензлем. Кожен малюнок був особливим. Такі творчі хвилинки не лише дарують радість, а й вчать працювати разом, помічати красу навколо та сміливо проявляти себе. Дякую нашим маленьким художникам за гарний настрій та барвистий початок дня! Нехай кожен ранок у школі буде таким же теплим, навіть узимку!














Немає коментарів:

Дописати коментар