
"Вас пам'ятати будемо завжди
Із вами будемо боротись за країну
За ту країну, де нема брехні
За нашу й вашу мирну Україну

..."

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
З
метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, з учнями 2 класу проведено захід приурочений вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Ми маємо пам'ятати!
Пам'ять про Героїв повинна бути не тільки в жалобах і монументах, а викликати бажання творити і змінювати себе і країну на краще. Нехай смерть всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.