Горить свіча і пам'яті сльоза
додолу з неї краплями стікає...
Земля ридає, плачуть небеса...
Героїв Україна пам'ятає, герої
не вмирають у людських серцях!
Уже два роки, як...
Ми всі стали іншими. Ці два страшних роки змінили кожного з нас. Ми стали дбайливішими один до одного та неймовірно горді за наших людей. Ми стали НЕЗЛАМНІ ТА СИЛЬНІ!

Немає коментарів:
Дописати коментар