Сьогодні минає 4 роки від початку повномасштабної війни росії проти України. Це день пам’яті, вдячності та віри в нашу Перемогу. Учні 2 та 4 класів долучилися до розмови про мужність, силу духу та любов до Батьківщини. Ми згадали наших захисників і захисниць, які щодня боронять Україну, подякували їм за відвагу та можливість навчатися, мріяти і жити під мирним небом. Діти створили символічні малюнки та висловили свої щирі побажання: щоб швидше настав мир, щоб усі воїни повернулися додому, щоб Україна завжди була вільною та щасливою. Ми пам’ятаємо. Ми вдячні. Ми віримо в Перемогу. Слава Україні!
https://www.facebook.com/100030738070681/videos/pcb.1440651900773970/1233865632235822

Немає коментарів:
Дописати коментар