середа, 3 червня 2026 р.

Прощавай, початкова школо!

 У нашому закладі відбулося зворушливе свято випуску учнів 4 класу. Чотири роки наполегливої праці, цікавих відкриттів, дружби та яскравих спогадів залишаться у серцях дітей назавжди. Бажаю нашим випускникам впевнено крокувати вперед, досягати нових вершин, зберігати доброту, щирість і віру у свої сили. Нехай над Україною якнайшвидше запанує мир, а дитинство кожної дитини буде щасливим, безпечним і сповненим радісних моментів.










Немає коментарів:

Дописати коментар