Здобувачі освіти 2 та 4 класів розпочали свій день з цікавої та активної ранкової зустрічі «Бути здоровим — це круто!». Діти обговорювали, що означає бути здоровими, ділилися своїми корисними звичками та дізнавалися, як піклуватися про своє самопочуття. У ігровій формі учні визначали, що є корисним, а що — шкідливим для здоров’я, а також складали власну «тарілку здорового харчування». Діти дійшли висновку, що здоров’я залежить не лише від правильного харчування і фізичної активності, а й від гарного настрою. На завершення зустрічі учні пообіцяли берегти своє здоров’я та щодня дотримуватися корисних звичок.
Бережімо здоров’я змалку!





Немає коментарів:
Дописати коментар