вівторок, 7 квітня 2026 р.

7 квітня - Всесвітній день здоров'я!

Здобувачі освіти 2 та 4 класів розпочали свій день з цікавої та активної ранкової зустрічі «Бути здоровим — це круто!». Діти обговорювали, що означає бути здоровими, ділилися своїми корисними звичками та дізнавалися, як піклуватися про своє самопочуття. У ігровій формі учні визначали, що є корисним, а що — шкідливим для здоров’я, а також складали власну «тарілку здорового харчування». Діти дійшли висновку, що здоров’я залежить не лише від правильного харчування і фізичної активності, а й від гарного настрою. На завершення зустрічі учні пообіцяли берегти своє здоров’я та щодня дотримуватися корисних звичок.

Бережімо здоров’я змалку!





Немає коментарів:

Дописати коментар