пʼятниця, 12 грудня 2025 р.

Акція “16 днів проти насильства”

 Завершилася Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” у межах якої учні 2 і 4 класів Богданівської філії взяли участь у тематичних бесідах, інтерактивних вправах і творчих завданнях. Протягом двох тижнів учні: обговорювали, що таке доброта, підтримка та повага; вчилися розрізняти безпечні й небезпечні ситуації; створювали малюнки; переглядали повчальні відео й брали участь у рольових іграх, що допомагали навчитися мирно вирішувати конфлікти. Акція стала важливим кроком у формуванні безпечного та дружнього шкільного середовища. Вдячна дітям за активність, щирість і небайдужість! Разом за школу, де панують повага, підтримка та добро.





Немає коментарів:

Дописати коментар