Цей день відзначається з метою привернення уваги до проблем збереження пташиного світу. Ця дата була обрана не просто так - у 1906 році саме в цей день була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Це свято не тільки відзначає річницю конвенції, але й символізує прихід весни та приліт пернатих з місць зимівлі. Україна є домівкою для близько 360 видів птахів. У результаті війни, птахи стали жертвами прямих уражень снарядами та кулями, вибухових хвиль, пожеж, які знищують їх гнізда та забирають життя пташенят.
Сьогодні учні 2 класу поглибили та розширили свої знання цікавими фактами про птахів та виготовили ластівок - вісників тепла, щастя, надії...









Немає коментарів:
Дописати коментар