Цього року День Гідності та Свободи, ми та вся Україна, відзначає під гаслом "Заряджені Гідністю і жагою Свободи"
21 листопада - це особливий день для нас, українців, коли ми вшановуємо нашу національну гідність та пам'ятаємо тих, хто боровся і продовжує боротися за свободу та незалежність нашої країни.
З учнями 2 класу було проведено годину спілкування, присвячену Дню Гідності та Свободи, на якій діти досліджували історію свята, обговорили, які вчинки є гідними, визначили, що є "гідність" і "свобода" для кожного з них.

Немає коментарів:
Дописати коментар