пʼятниця, 23 грудня 2022 р.

Акція "Годівнички"!

 Щорічне проведення взимку акції "Годівнички" стало доброю традицією в нашій школі. Учнями та їх батьками були виготовлені годівнички. Діти власноруч склали пташину годівничку. насипали різноманітного насіння і повісили на дереві перед вікнами нашого класу. Птахи швидко дізналися про відкриту для них "їдальню", і тепер постійно прилітають до неї. А наші першокласники, йдучи до школи приносять для них смачні гостинці.



Немає коментарів:

Дописати коментар